WhatsApp Image 2020 04 11 at 11.06.08

Güzelbahçe Belediyesi Ekipleri tam kadro sahada

İçişleri Bakanlığı’nın dün gece 24.00’dan itibaren 31 Büyükşehir ve Zonguldak olmak üzere almış olduğu 2 günlük sokağa çıkma yasağından sonra Güzelbahçe Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ve Kültür İşleri Müdürlüğü ekipleri evlere ekmek dağıtımı yapıyor.

Kimseyi Mağdur etmeyeceğiz

Dün geceden beri tüm ekipleriyle organize olduklarını belirten Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa İnce, “ Halkımızı mağdur etmeden kapılarına kadar ekmeklerini götürüyoruz ücretsiz dağıtıyoruz. Evine ekmek gitmeyen vatandaşlarımız belediyemizin telefonlarını arayarak adres bilgilerini vermeleri yeterli. Ekiplerimiz kapılarına kadar getiriyor. Bazen vatandaşlarımızın sosyal medya üzerinden telefonların sürekli meşgul olduğu mesajları bizlere geliyor. Yoğunluk sebebiyle telefonlar meşgul o yüzden belirli aralıklarla arasınlar. Bu süreçte bazı gecikmeler olabilir bu konuda vatandaşlarımızın anlayış göstermelerini rica ediyoruz. Çünkü yoğun bir talep var yetişmeye çalışıyor ekiplerimiz. Kimse telaş ya da panik yapmasın herkes evinde kalsın ekiplerimiz evlerine ulaştıracaklardır. Bu zorlu günleri dayanışma ve birlik içerisinde atlatacağız. Sağlıklı günler diliyorum herkese” diye konuştu.

Güzelbahçe Belediyesi’ne istekte bulunacak vatandaşlar 234 20 20’den 1513-1514-1516-1517-1518-1519 dahili telefonları arayabilirler.